Edelaraudtee AS suunab detsembris Tallinna ja Viljandi vahel kurseerivate kiirrongide 1. klassi vagunid remonti, mille tõttu jäävad sel liinil ajutiselt kasutusse vaid tavaklassi vagunid.
Edelaraudtee pardateenistuse juhi Tõnis Meistri sõnul teostatakse plaanilisi hooldustöid, mille läbivad perioodiliselt kõik veeremipargi vagunid sõltuvalt läbitud kilometraažist. „Kuna antud veeremi normatiivne läbisõit on saavutanud remonti eeldava taseme, siis võetakse 1. klassi vagunid rongikoosseisudest ajutiselt välja ning teostatakse raudtee-ohutusest ja veeremi kulumisest tulenevaid hooldustöid,“ rääkis Meister.
Veeremi hooldustööd algavad 3. detsembril ning kestavad plaanide kohaselt kuu aega. Selle aja vältel teenindatakse Tallinna-Viljandi liinil sõitvaid reisijaid tavaklassi vagunitega. Kuna 1. klassi vagunid on ühtlasi baarvagunid, siis antud perioodil Viljandi kiirrongides toitlustust ei toimu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.