Estonian Airi eksjuht Erki Urva ütles, et Tero Taskila lahkumine ei tulnud talle üllatusena ja see oli asjade loogiline käik.
„Pean tunnistama, et osalesin isegi ühel ennustusvõistlusel ja pakkusin kolmanda kvartali lõpuks natuke väiksemat kahjumit, aga tuli natuke suurem. Väga palju mööda ei pannud,” ütles Urva. Tema sõnul oli Taskila lahkumine asjade loogiline käik.
Intervjuud Erki Urvaga loe
aripaev.ee leheküljelt.
Seotud lood
Tero Taskila asemel saab novembrist Estonian Airi uueks juhiks Jan Palmér. Ühtlasi soovivad senised nõukogu liikmed tagasi astuda.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.