• 01.10.12, 18:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

DPD Eesti: Eesti Postist võib saada Baltikumi turuliider

Euroopa juhtivaid kullerteenuse ja pakiveoettevõtte DPD Eesti AS juhatuse esimees Tarmo Tael tõdes, et Eesti Posti turuliidriks saamise tõenäosus Leedus, Lätis ja Eestis on suur, sest Leedu ettevõtte ostmine on märkamisväärne ja oluline samm.
„DPD-l on Läti-Leedu turul läinud hästi ning oleme ka koostööga hästi hakkama saanud,“ kommenteeris Tael.
Tarmo Taela arvamust loe edasi aripaev.ee leheküljelt.

Seotud lood

Uudised
  • 05.05.13, 14:37
Miks arendab Eesti Post teenuseid Läti ja Leedu turul?
Eesti Posti koduturuks on Baltikum ning seetõttu on omandatud Leedu kullerfirma ning loodud kogu regiooni kattev pakiautomaatide võrk.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele