• 21.08.12, 13:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallink sai uue juhatuse liikme

ASi Tallink Grupp nõukogu otsustas 16. augustil valida ettevõtte juhatuse liikmeks kontserni müügi- ja turundusdirektori Peter Roose.
Roose alustas kontsernis tööd 2005. aastal. Lühiajaliselt kuulusid tema töökohustuste hulka reklaamitegevus ning investorsuhted. Läbi aastate on Roose olnud müügi- ja turundusdirektor, algul vastutas ta turundustegevuse eest Eestis ning alates 2009 on olnud ta vastutav kogu kontserni müügi ja turunduse eest.
Peter Roose omandas bakalaureusekraadi Wilfrid Laurier ülikoolis Waterloos Kanadas 1991. aastal. Enne Tallinki tööle asumist on Roose olnud kahe rahvusvahelise reklaamiagentuuri tegevdirektor ning juhtinud otsepostituse ettevõtet. Peter Roosele kuulub 39 588 Tallinki aktsiat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 17:15
Kuidas jõudis üle poole tonni kaaluv Estonia klaver tervelt Pariisi Notre-Dame’i katedraali?
Detsembris 2024 taasavati pidulikult Pariisi Notre-Dame’i katedraal, kuhu jõudis kingitusena ka Estonia klaver. Klaveri kinkisid katedraalile Eesti ettevõtjad ning õrna, ent samas üle poole tonni kaaluva pilli keeruka transpordi Prantsusmaale organiseeris heategevusena DSV Estonia.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele