Tallinna lennujaam soovitab tavapärase kahe tunni asemel saabuda lennujaama kolm tundi enne lendu, et võimalike ummikute korral lennule mitte hilineda.
Ehitustööd Ülemiste ristmikul raskendavad lennujaama pääsemist märgatavalt, mistõttu palume lennule saabujail arvestada võimalike suurte viivitustega ning väljuvale lennule minejail saabuda lennujaama tunniajase varuga, teatas ASi Tallinna Lennujaam kommunikatsioonijuht Lauri Linnamäe.
Võimalusel soovitame lennujaama sõita Lasnamäe kaudu, näiteks Laagna tee – Smuuli tee – Suur-Sõjamäe tn kaudu, lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.