15 tanklaga AS Euro Oil avas Haabersti linnaosas Paldiski maanteel oma viienda tankla Tallinnas, teatas ettevõte.
Automaattanklas saab osta mootoribensiine 95 ja 98 ning diislikütust. Maksevahendina kehtivad pangakaardid, sularaha ja Euro Oili kütusekaardid.
Euro Oil on Eesti kapitalil põhinev kütuse jaemüügiettevõte, mis teenindab sõidukikasutajaid lisaks Tallinnale ja Harjumaale ka Rakveres, Lääne-, Järva- ja Viljandimaal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele