BLRT Grupi omanike vahelisse konflikti on sekkunud viimasel ajal Eestis erinevaid ettevõtteid ja kinnisvara kokku ostnud salapärased investorid, keda esindab Veljo Kuusk.
Kuusk ütles Äripäeva vene keelsele nädalalehle Delovõje Vedomosti, et tema juhitavad investorid on valmis ostma BLRT Grupi aktsiad Mihhail Gnidinilt ja Valeri Kovalenkolt. Nende tehingutega tõuseks Kuusega seotud ettevõte BLRT Grupi suuruselt teiseks omanikuks Fjodor Bermani järel. Kuusk pole täpselt nõus ütlema, kelle raha ta Eestis investeerib. On vaid öelnud, et esindab Skandinaaviast pärit investoreid.
Berman üritab aga kohtu abil tühistada Veljo Kuusega seotud ettevõtte BLRT Grupi omanikeringi tõusmist.
Eesti suurima tööstuskontserni aktsionäride vahel puhkenud tüli uutest arengutest saab lugeda tänasest Äripäevast. Äripäeva lugemiseks saab päevapileti tellida siit ja Äripäeva paberlehe tellida siit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.07.26, 09:50
Kui lihtsalt kaubikust ei piisa: Mercedes-Benz Sprinter sõidutab noori Eesti motokrossitalente
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele