Jaana Pikalev • 29 august 2011
Jaga lugu:

Arakas: tahtsin Tallinna Lennujaama nõukogust ära

Kinnisvaraettevõtja Viljar Arakas selgitas majandusministri Juhan Partsi otsust ta Tallinna Lennujaama nõukogust ära kutsuda, kui enda sisemist veendumust ja soovi.

Järgneb Viljar Arakase selgitus Tallinna Lennujaama nõukogust lahkumisele.

Selle põhjuseks on eeskätt minu enda vastav soov. Kuna mind määrati Eesti Raudtee nõukokku, oli minu sooviks, et Tallinna Lennujaama nõukokku tuleb minu asemele uus inimene.

Igapäeva töö kõrvalt rohkem kui ühes riigifirma nõukogus pühendunud osalemiseks aega ei jää. Olen Tallinna Lennujaama nõukogus olnud juba neli aastat, alates 2007. aastast ja koos selle juhtkonnaga läbi elanud ka õpetliku ja hariva masu.

See on ka minu sisemine veendumus, et inimene ei tohiks ühte kohta liiga pikaks ajaks jääda. Neljaaastane periood on minu isiklikul hinnangul nõukogu liikme jaoks piisavalt pikk aeg.

Tallinna Lennujaam on tugev ettevõte, reisijate arv kasvab jõudsalt, lennuliinide arv täieneb ja mis peamine - ettevõtet juhivad võimekad ja kompetentsed oma ala asjatundjad. Arvan, et uus inimene toob nõukokku kaasa värskeid mõtteid ja see tuleb ettevõttele ainult kasuks.

Parts nimetas Tallinna Lennujaama uueks nõukogu liikmeks reformierakondlasest riigikogu liikme Kalle Pallingu. Arakase määras Parts hiljuti Eesti Raudtee nõukogu esimeheks.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159hedi.meigas@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee