Pärast pikka pausi ja hoolikalt saladuskatte all hoitud ning aasta kestnud ettevalmistusi alustab Copterline lähiajal jälle lende Tallinna-Helsingi liinil.
Liini avamiseks vajalikud litsentsid, nagu ehitusluba Helsingis Hernesaari helikopteri maandumisväljakul tegutsemiseks, on Copterline'i Soome emafirma Line-Support'i tegevdirektori Karl Ljungbergi sõnul juba olemas, vahendas uudisteportaal ERR Suomen Kuvalehti.
29. juulil registreeris firma Soomes kopteri AgustaWestland 139 nimelise kopteri. Ettevõtte sihtgrupp on kiirust hindavad äriklassi reisijad. Kahe pealinna vaheline lend kestab 18 minutit, kopter mahutab korraga 13 reisijat.
Copterline alustab Tallinna ja Helsingi vahel lendamist juba kolmandat korda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.