Hollandi ettevõtte Cargoshell arendatav tulevikukonteiner, mida saab kokku voltida, jõudis ISO-sertifikaadi saamiseks vajalike testideni. Ettevõtte plaanib toote müüki paisata oktoobris.
Kui testid õnnestuvad, on ettevõte valmis komposiitmaterjalidest koosneva toote masstootmisse paiskama ning ookeanivedude ja rentijate nõudlust rahuldama.
Viimase, 2009. aastal avalikkuse ette jõudnud konteinerimudeliga on tehtud mitu olulist muutust. Silmapaistvaim neist on allarullitava ukse asendamine hingedel liikuva sulguriga.
Konteineri eelis saab olema ligi veerandi võrra väiksem kaal sama suurusega kasutusel olevate konteineritega võrreldes. Kaubaveoühiku saab töövalmis poole minutiga ja selle püstitamisega saab hakkama üks inimene.
Artikkel jätkub pärast reklaami
http://www.youtube.com/watch?v=Q8bS4FJcYlY
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.