Jaga lugu:

Eesti Post auditeerib endisi NLi postifirmasid kvaliteedi parandamiseks

Kirjakande kvaliteediauditite rahvusvaheliste ekspertide meeskonda kaasati ka Eesti Posti asjatundjad. Eesmärk on  üleeuroopalise kirjakandevõrgu taseme ühtlustamine ja tõstmine.

„Oma teadmisi antakse edasi peamiselt endise Nõukogude Liidu koosseisu kuulunud riikide posti-organisatsioonides," selgitas Eesti Posti juhatuse esimees Ahti Kallaste. "Eesti Posti eksperdid on kõrgelt hinnatud, sest neil on ajaloost praktiline kogemus samalaadsete organisatsioonide toimimisest ja hea vene keele oskus. Lisaks oleme Euroopas oma kirjakande kvaliteediga parimate hulgas."

Praeguseks on auditeeritud Valgevene ja Moldova postisüsteemi. Mõlemas riigis on tööprotsesside tänapäevastamisel suur töö tehtud, kuid parimate Euroopa postiorganisatsioonide taseme saavutamiseks on vaja veel palju muudatusi teha. Ekspertide grupp esitas lõppraportis ettepanekud tööprotsesside parendamiseks, et pakkuda partneritele üle Euroopa ühtlast, nõuetele vastavat kirjateenust.

„Auditi käigus antud hinnangud ja ettepanekud postikande, -sorteerimise ja -transpordi ümberkorraldamiseks aitasid lühikese ajaga saavutada parema kvaliteedi madalama teenuse osutamise hinnaga,” kommenteeris tulemusi Eesti Posti ekspert Moldovas ja Valgevenes Elina Averjanova.

Auditid toimuvad postiettevõtete sooviavalduse alusel PostEuropi (Euroopa Postiorganisatsioonide Ühendus) ja Ülemaailmase Postiorganisatsiooni regionaalse koostöö raames. Veel sellel aastal on Eesti eksperdid oodatud Tadžikistani.

Eesti Post on Ülemaailmse Postiorganisatsiooni liige 1992. aastast ja PostEuropi liige aastast 1994

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159hedi.meigas@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee