• 27.05.11, 10:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Airi börsile minek pole välistatud

Estonian Airi nõukogu esimees Joakim Helenius ütles, et pole välistatud, et Eesti rahvuslik lennufirma ühel päeval börsile läheb, kuid see ei juhtu sel aastal.
“See riigifirma ei ole Estonian Air (EA), kes peab IPO-plaane –  mida tulevik võib tuua, seda ma ei tea,” märkis Helenius.
Ta lisas, et see pole välistatud, et EA võib tulevikus börsile minna, kuid praegu pole see teema aktuaalne. Kuna EA tahab kahe aasta jooksul kasumisse jõuda, siis  ei pea Helenius EA IPO-t veel järgneva aasta jooksul võimalikuks. 
"Sel aastal ma ei näe põhjust isegi kõige esialgsemaks aruteluks. Ma võin öelda, et mina isiklikult ei osale sel aastal ühelgi EA IPO arutelul – sel pole mõtet," ütles lennufirma nõukogu esimees. 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuulduste järgi tuleb sel aastal Tallinna börsile üks Eesti riigifirma, kus riigi osalus on alla 100%.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele