Jaga lugu:

Karli Lambot jätkab ELEA juhina

Eesti ekspedeerijaid ja logistikateenuste pakkujaid ühendava mittetulundusühingu Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) üldkoosolek valis aprilli lõpus uue seitsmeliikmelise juhatuse.

Valituks osutusid Risto Merisalu, Itella Logistics OÜ; Mart Melles, Unieveem Eesti OÜ; Alvar Tõruke, DSV Transport AS; Toomas Orutar, Logistika Pluss OÜ ja Dmitri Redkin, Contimer OÜ. Juhatuse esimeheks valiti taas kord Karli Lambot, ACE Logistics Eesti AS-ist ja aseesimeheks Katrin Altmets, Schenker AS-ist, teatas ELEA.

Olles veendunud, et meie majandus ja ettevõtete kasum saab kasvada vaid tööviljakuse ja ettevõtete tootlikkuse järjekindla tõstmise kaudu, on tarvis positiivseid muutusi sektoris tervikuna, avatud ja ausa konkurentsi tingimustes, teatas ELEA.

Eesmärkide saavutamiseks tuleb edasi minna turu korrastamisel – selged ja läbipaistvad mängureeglid aitavad oluliselt kulusid kärpida ja nende kaudu seisame võrdsetena Põhjamaade kõrval ning edestame oma naabreid lõunas.

Selle aasta peamisteks eesmärkideks on käesoleva aasta veebruarist kehtima hakanud ELEA Ladustamise Üldtingimuste jõustamine ja levitamine, Puittaara ringluse tegevuseeskirjade väljatöötamine ja juba mitmendat hooaega toimuvate rahvusvahelisi standardeid järgivate FIATA täiendkoolituskursuste korraldamine.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee