• 29.04.11, 12:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Esmaspäevast tõuseb riigimaanteedel piirkiirus üle 100

Alates esmaspäevast, 2. maist hakatakse Eesti riigimaanteedel kohati tõstma lubatud piirkiirust 100 ja 110 kilomeetrini tunnis.
Tänavu tohivad A- ja B-kategooria sõidukid 110km/h sõita ühtekokku 148,1 km ulatuses, mullu kehtis selline piirang 133,0 kilomeetril. 100km/h ala on tänavu 652,9 kilomeetrit, mullu oli see 645,5 km.
Millistel teelõikudel 100 ja 110 piirkiirus kehtib näed siit kaardilt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele