Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Vaata, kes võib euroalust remontida ja toota
Eestis on kolm ettevõtet, kellel on luba EUR-aluseid kas toota, remontida või müüa. Tõsi, viimane litsents on hetkel veel vabatahtlik.
Pro Fiksum – omab litsentsi EUR-aluste tootmiseks – omab litsentsi EUR-aluste remontimiseks – omab uut, hetkel veel mitte kohustuslikku litsentsi kauplemiseks
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.