Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tognum saab uued omanikud
Daimler ja Rolls-Royce plaanivad üheskoos Saksa mootoritootja Tognum ülevõtmist. Daimler teatas, et mõlemad kontsernid on Tognumiga konstruktiivses dialoogis.
Tognum ehitab suuri diiselmootoreid laevadele, veduritele ja masinatele, aga ka gaasiturbiine ja elektrijaamu.
Uudise avalikukstulek kergitas Tognumi väärtust börsil 23 protsenti ehk siis napilt kolmele miljardile eurole.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.