Pärnu maakonnas Tallinn-Pärnu maantee 139. kilomeetril on avarii tõttu tee liikluseks suletud.
Ümbersõit organiseeritakse Kadri motelli tee kaudu, ning kuna ümbersõidutee on kitsas, teatas maanteeinfokeskus.
Varahommikul enne kella kuut olid suuremate riigimaanteede katted valdavalt kuivad ja puhtad või puhaste sõidujälgedega, metsavahelistel lõikudel kohati jäised. Ristmikel, laiendustel ning tuisukohtades on sõidujälgede vahel kinnisõidetud lund, jääd ja kohati esines ka libedust.
Kõrvalmaanteedel on lumisemaid, konarlikke ja jäisemaid teelõike.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Liikluseks on avatud Haapsalu-Noarootsi 3,5 km pikkune jäätee sõidukitele, mille tegelik mass ei ületa 2 tonni. Jäätee algab Haapsalust Suur-Mere tänava lõpust ja lõpeb Noarootsis Österby sadamas. Jääteel saab sõita ainult valge ajal.
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.