Juulist jõustuvast uuest liiklusseadusest valmis tasuta õppefilm, mis toob välja olulisemad muutused seoses kehtiva seadusega.
Enam kui tunni pikkune õppefilm on jagatud vastavalt teemadele ja seadusemuudatustele kaheksaks osaks. Videoklippide pikkused ulatuvad keskmiselt kaheksa minutini. Koolitajana osaleb filmis OÜ Autosõit autokooli direktor Henn Rebane. Vaata filmi klippe siit.
OÜ Autosõit juhatuse liige Indrek Madari sõnul on liiklusseaduse jõustumine üks olulisemaid seadusemuudatusi käesolevalaastal, mis puudutab nii autojuhte kui jalakäijaid.
„Teema oli küll emotsionaalselt möödunud aasta lõpus üleval ja seaduse jõustumine lükati selle tulemusena edasi, et rahval oleks võimalik ennast muudatustega kurssi viia. Hetkel on aga muudatuste sisuliste poole tutvustamine toppama jäänud või ei juhita sellele aktiivselt tähelepanu,“ märkis Madar.
„Videofilmi eesmärk on anda kiire ja lihtne ülevaade uuest korrast ning teha seda varakult enne uuenduste rakendumist,“ lausus Madar.
Õppematerjali koostasid OÜ Autosõit ja Salva Kindlustuse AS, klipid on nii eesti kui vene keeles.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele