Silvia Kruusmaa • 5. veebruar 2011
Jaga lugu:

Naeruväärne süüdistus maksis Estonian Airile üle 1,5 miljoni krooni

Eesti rahvuslik lennufirma Estonian Air püüdis oma vanimast piloodist enne pensionilesaatmist vabaneda, süüdistades meest naisturvatöötaja seksuaalses ahistamises, õigus jäi aga piloodile ning lennufirma pidi talle kohtuotsuse kohaselt maksma üle 1,3 miljoni krooni (83 100 eurot), kirjutas Postimees.

Kaalep vallandati usalduse kaotamise tõttu, kuna tööandja hinnangul oli ta 23. aprillil 2009. aastal lennujaama turvatöötajat seksuaalselt ahistanud.

"Kuna turvavärav andis signaali, võtsin turvatöötajal kätest kinni ja asetasin oma külgedele, öeldes: "Palun, kontrollige!"," selgitas Kaalep oma vallandamise ajendiks saanud vahejuhtumit, mis tema sõnul oli kõige ehtsam nali.

Turvatöötaja, keda Kaalep tööandja hinnangul ahistas, pidi kohtule kirjutama seletuskirja, millest ei leia mingit vihjet, et Kaalepi käitumine teda häirinud oleks või et ta tundnuks end seksuaalselt ahistatuna.

Estonian Airi esindaja ütles piloodile esitatud süüdistust kommenteerides, et nüüdseks on Kaalepiga rahumeelselt kokkuleppele jõutud ning kummalgi poolel pole enam teisele pretensioone.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee