Rivo Sarapik • 3. veebruar 2011
Jaga lugu:

Valimised panevad Itella printerid huugama

Itella Information võitis riigihanke ja prindib Siseministeeriumi tellimusel ligikaudu 900 000 isikustatud valijakaarti ning valijate nimekirjad.

Ahti Allikas, Itella Informationi tegevdirektor kommenteeris, et ettevõte võitis hanke, kuna pakkumine oli konkurentidest soodsam. Ettevõtte müügiosakonna juht Mai Järv lisas: „900 000 valijakaarti saame paari päevaga valmis, meie tööstuslike printerite võimsus on 1 miljon prinditud lehekülge ööpäevas.“

Lepingu täitmiseks teostab Itella Information valijakaartide trükkimise eeltööd, valijakaartide trükkimise, sorteerimise üleandmiseks postiteenuse osutajale. Valijakaarte trükitakse ligikaudu 900 000 eksemplari, valijate nimekirja trükitakse ligikaudu 22 000 lehte.

Enel Pungas, siseministeeriumi rahvastiku toimingute osakonna juhataja sõnul annab valijakaart teavet selle kohta kus, kuidas ja millal saab hääletada ning see saadetakse valimiste eel igale hääleõiguslikule kodanikule, kes on vähemalt 18aastane ning kelle elukoha andmed on kantud piisava täpsusega Eesti rahvastikuregistrisse. Valijakaardid saadetakse valijatele posti teel hiljemalt 14. veebruaril.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee