• 06.01.11, 15:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hinnakalkulaator näitas ülisoodsaid praamipileti hindu

Praamipileteid müüva internetiportaali Tuulelaevad hinnakalkulaator näitas eile hommikul üllatavalt madalaid piletihindu, mis jäid alla ühe euro.
Näiteks sõiduauto ja kahe reisija ülevedu Kuivastu-Virtsu liinil maksis kalkulaatori arvutuste järgi ehk 64 eurosenti ehk kümme krooni, ainult reisija pileti hinnaks näitas kalkulaator 13 eurosenti ehk kaks krooni.
OÜ Väinamere Liinid tegevjuhi Urmas Treieli sõnul ei ole hinnakalkulaatoril mingisugust pistmist reaalse piletiostuga. “Pileti ostmiseks tuleb valida menüüst sobiv reis ja seal on kõik korras nii eurodes kui kroonides,” ütles ta Meie Maale. “Hinnakalkulaatori puhul on tegemist seoses eurole üleminekuga tõenäoliselt tekkinud inimliku eksitusega infotehnoloogia vallas, kuid see ei mõjuta piletite müüki,” lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele