• 05.01.11, 11:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Orissaare vuntsib Taaliku sadama üles

Orissaare vald taotleb munitsipaalomandisse Pulli külas asuva Taaliku sadama, kuhu kavandatakse rajada parkla ning ehitada paadikuurid ja sadama teenindamiseks vajalikud hooned.
“Kuna hetkel on käimas projektid kalandusmeetmes 4.1., kus kohaliku omavalitsuse osalus projektides on 0 krooni, kui taotlejaks on kohalik omavalitsus, siis oli vajalik taotleda maa riigi omandist munitsipaali,” ütles Orissaare vallavanem Aarne Põlluäär, kirjutas Saarte Hääl.
Kuna Taaliku sadama sügavus võimaldab sadamasse pääseda ka suurematel merealustel, siis on sadama vastu huvi tundma hakanud agaripüüdjad. “See ajendas ka sadamaehitusega põhjalikumalt tegelema,” lausus Põlluäär.
Korrastamistöödega on plaanis alustada 2011. aasta suvel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele