• 22.12.10, 13:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Politsei tabas sadamast 22 purjutanud roolikeerajat

Põhja Prefektuur uuris käesoleva nädala kolmel hommikul Tallinna Sadamas laevalt autodega tulijate hulgast, kas ikka kõiki neid võib liiklusesse lubada. Ligi 800 autojuhi seas tuvastati üle 20 alkoholi tarvitanut.
Põhja Prefektuuri liiklusteenistuse vanema Sirle Pai sõnul jäid kolmel hommikul sadamas läbiviidud kontrollide käigus politseile vahele 22 inimest, kes ei pidanud oluliseks arvestada asjaoluga, et pärast laevaga sõitmist tuleb neil istuda autorooli ning tarvitasid laeval rahumeeli alkoholi. „Valdav osa alkoholi tarvitanud sõidukijuhte olid meie naabrid lõunapoolsetest riikidest, mille järgi võib eeldada, et paljusid neist ootas ees üsna pikk kodutee. Seega võib ütelda, et nendel päevil õnnestus politseil liiklusest kõrvaldada mitmed alkoholi tarvitanud autojuhid, kes oleks oma vastutustundetu  käitumisega seadnud ohtu paljude teiste elud“, selgitas politseiametnik.
„Jälgisime näiteks olukorda, kus mitmest mehest koosnev seltskond üritas enda seast leida kontrolli läbimiseks kainet juhti raskeveokile. Ilmselgelt tehti seda vaid põhjusel, et märgati politseid. Kuigi lõpuks selline inimene siiski leiti, on see kahjuks ehtne näide jagatud vastutustundetusest“, nentis Sirle Pai.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele