Lendude ärajäämisest või edasilükkumisest raskete lumeolude tõttu on teatanud Amsterdami, Londoni, Frankfurdi, Berliini, Müncheni, Belfasti, Zürichi ja Genfi lennujaamad.
Saksamaa ilmaennustajad ütlevad, et tegemist on viimase 40 aasta külmima talvega, pealinn Berliin pole näinud nii palju lund enam viimased 100 aastat. Kiirteedel asetleidnud õnnetused on tekitanud kohati sadadesse kilomeetritesse ulatuvaid ummikuid. Liiklust takistavad kohati ka teele risti sõitnud veoautod.
Öösel tuli politseil minna ummikutes seisvates autodes inimesi äratama, et liiklust jälle käima saada. Saksa Punane Rist varustas ummikus kinni olevaid inimesi kuumade jookidega. Mitmetes liidumaades on kinni pandud koolid, sest koolibussid ei suuda tagada laste koolijõudmist. Köln ja veel mitu linna on teatanud, et otsas on soolaliiv, mida tänavale puistata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Katri Soe-Surén
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.