• 08.11.10, 15:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Stena Line renoveeris 18 miljoni euroga laeva 

Rootsi laevandusettevõte Stena Line tutvustas eelmisel nädalal parvlaeva Stena Vision, mille renoveerimine läks maksma  ligi 18 miljonit eurot.
Äsja renoveeritud parvlaev Stena Vision alustas 4. novembril sõite Poola Gdynia ja Rootsi Karlskorona vahel. Parvlaev on võimeline vedama 1700 reisijat ja 120 veokit.
Stena Vision asendab hoopis väiksemat parvlaeva Finarrow, mis mahutas vaid 200 reisijat ja 800 sõiduautot. Järgmise aasta kevadel plaanib laevafirma asendada Stena Baltica parvlaevaga Stena Spirit, vahendas Logistics Finland.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Tea Taruste

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele