• 22.10.10, 16:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saksamaal veel 2000 km teemaksu alla

Lisaks juba 12 645 kilomeetri ulatuses maksustatud kiirteedele hakatakse Saksamaal  kaubaveokitelt raha küsima veel ligi 2000 km ulatuses 4-realisel riigi maanteel liiklemise eest.
Transpordiminister Peter Ramsauer lubas, et raha kasutatakse täielikult teede parandamiseks, vahendas Transport Weekly.
Autor: Tea Taruste

Seotud lood

Uudised
  • 18.11.11, 14:34
Ivo Krumm: teemaks Eestis oleks tervitatav
Praeguses olukorras maksavad Eesti teede parandamise ja korrashoiu kinni Eesti vedajad, välisvedajatel seda kohustust pole,  rääkis Arco Transport ASi juht Ivo Krumm.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele