• 27.08.10, 14:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lennureisijad said valeteate allakukkumise kohta

British Airwaysiga Inglismaa pealinnast Londonist Hongkongi teel olnud reisijaid tabas ehmatus, kui neile teatati, et lennuk kukub kohe merre.
275 reisijaga lennuk oli parajasti Põhjamere kohal, kui automaatteade nendeni jõudis, vahendas ERR Reutersit.
Kohe pärast teadet informeerisid lennuki meeskonnaliikmed reisijaid, et tegemist oli valeteatega ning lend jätkub normaalselt, kuid paljud lennukisviibijad kirjeldasid, et olid jõudnud juba surmahirmu tunda.
British Airwaysi pressiesindaja sõnul ei ole veel teada, kas valeteate põhjustas inimlik viga või arvutirike, kuid ettevõte on alagatanud uurimise ja vabandab kõigi reisijate ees.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele