• 18.08.10, 11:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hindade kasv tegi Maerski optimistlikumaks

Maailma suurim konteinervedaja Moeller-Maersk tõstis eduka poolaasta valguses oma selle aasta prognoose.
Aasta esimese kuue kuuga teenis Taani kontsern tänu kasvanud hindadele ja mahtudele puhaskasumiks 13,4 miljardit Taani krooni, mullu samal ajal võeti vastu aga 3,7 miljardi Taani krooni suurune puhaskahjum. Analüütikud ootasid poolaasta puhaskasumiks keskmiselt 8,2 miljardit. Käive kerkis viiendiku ehk 154 miljardini.
Kogu aasta puhaskasumiks prognoosib Moeller-Maersk vähemalt 23 miljardit Taani krooni, eelmisel kuul oli ootus veel 20 miljardi juures.
Sydbanki analüütikud märkisid enne tulemuste avaldamist, et konteinervedude turg on täielikult suunda muutnud, vahendas Bloomberg. Moeller-Maerski näitajad vaid kinnitavad seda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele