Võrreldes eelmise aasta juuniga, on selle aasta juunis Eestis arvelevõetud sõiduautode hulgas uute osakaal kahanenud poolelt kolmandikule, ilmneb Maanteeameti Liiklusregistri Büroo andmetest.
Kui 2009. aastal võeti Eestis arvele sõiduautosid 1 920, millest uusi oli 982 ehk 51%, siis selle aasta juunis võeti arvele 2 561 sõiduautot, millest uusi oli aga vaid 35%.
Uute autode osakaal arvelevõetud sõiduautode seas 2008. aastal oli 55%, mis on olnud ka viimase kümne aasta lõikes kõrgeim näitaja. Madalaim näitaja (28%) kuulub aastasse 2004.
Tänavuaastane näitaja vastab aastaile 2005-2006.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele