• 16.07.10, 12:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Itella panustab laotehnoloogiasse

Itella Logistics OÜ loodab tänavu kasvatada käivet eelkõige laologistika- ja ekspressvedude valdkonnas ning ettevõtte turundusdirektor Risto Merisalu kinnitas, et käesoleva poolaasta tulemused ületasid eelarvet.
„Esimese poolaasta tulemused ületasid eelarvet ning käibekasvu ootame eelkõige laologistika- ja ekspress (kuller) vedude äriliinis,“ rääkis Merisalu.
Käesoleval aastal on Itella juba investeerinud laotehnoloogiasse ning  täiendab hetkel kuller- ja kaubasaadetiste skanneerimis- ja jälgimissüsteemi.
Itella Logistics finantsjuht Silja Jaakson rõhutas, et ehkki puhaskahjumiks kujunes ligi 11 miljonit krooni, on ettevõttel hoolimata suurtest investeeringutest arvestatav ärikasum: 3,4 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

„2008. aaasta 45 miljoni kroonine kasum tuli samuti enamuses korporatsiooni poolse laenu diskonteerimisest,” märkis Jaakson.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Viimased uudised

Uudised
  • 03.02.26, 20:06
Eesti võimud pidasid kinni salakaubaveo kahtlusega konteinerlaeva
Bahama lipu alla seilava laeva omanikuks on Küprosel registreeritud firma
Uudised
  • 03.02.26, 18:06
IRU uuring: Euroopas on puudu 444 000 veokijuhti
Kaubaveomaht Euroopas kasvab, kuid veovõimekus pigem kahaneb
Saated
  • 03.02.26, 17:07
Verivärske vallavanem: Ruhnut tabas kriisieelne seis
Uudised
  • 03.02.26, 15:05
Kasvav probleem Euroopa maanteetranspordis: kanepi tarvitamine roolis olles
Reeglid on riigiti erinevad, kuid karistused kutselistele juhtidele karmistuvad kõikjal
Arvamused
  • 03.02.26, 14:18
Rene Varek: automaksu tulemus on risti-vastupidine eesmärgile
Uudised
  • 03.02.26, 12:19
Tallink pööras jaanuaris kaubaveo mahud kasvule
Uudised
  • 03.02.26, 12:09
Euroopa alustas Rail Baltica ühe suurema probleemi kõrvaldamist
Eesti sai ühe muudatuste algatajana maineka raudteeauhinna
Uudised
  • 02.02.26, 16:21
Veokijuht kaotas Saksamaa parklas libapolitseile tuhandeid eurosid
Saksa politsei võtab kasutusele uued töötõendid, kuidas neid ära tunda?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele