• 02.07.10, 16:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Air alustab hooajalende Ateenasse

Estonian Air alustab 5. juulist lende uuel hooajalisel liinil Tallinna ja Ateena vahel.
Lennud Ateenasse hakkavad toimuma esmaspäeviti, väljumisega Tallinnast kell 12:10 ja Ateenast kell 16:40 kohaliku aja järgi. Lennuliin jääb avatuks 16. augustini 2010.
Ühe suuna hind Ateenasse alates 1539 krooni sisaldab kõiki makse, ostes pileti Estonian Airi kodulehelt. Kohtade on arv piiratud.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele