Frankfurdi Lennujaamale kujunes selle aasta mai kaubaveo alal oma ajaloo priskeimaks, teatab Aircargonews.
Selle aasta mais käitles Frankfurdi Lennujaam 204 332 tonni lennukaupa. See on lennujaama ajaloos parim kuutulemus.
Lennujaama tegevjuht Stefan Schulte sõnas, et selline suur tulemus saavutati tänu Aasia dünaamilisele majandusaktiivsusele.
Frankfurdi Lennujaamale kuuluivad 5 lennuvälja käitlesid mais ühtekokku 230 064 tonni lennukaupa, mida on, võrreldes aastatagusega 14,2% rohkem.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele