• 04.06.10, 12:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viking Line jäi laevaehitajate soodustustest ilma

Turu ja Stockholmi vahele uusi laenu kavandanud Viking Line ei saanud laevaehitajatelt piisavalt soodsa hinnaga pakkumisi ning teatas eile, et jätab uute laevade tellimise praegu katki, kirjutab Soome Kauppalehti.
Saksa Flensburgi laevaehitustehase müügijuht Uwe Otto kommenteeris lehele, et Viking Line’i soovitud hinnaga poleks võimalik olnud uusi laevu ehitada.
„Flensburg võitleb küll iga tellimuse eest, kuid mitte igasuguse hinnaga,“ ütles Otto.
Viking Line küsis pakkumisi ka Itaalia Fincantierilt ja Korea Dawoolt, kirjutas leht.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Viking Line’ile on see uute laevaehitusplaanidega juba teine tagasilöök. Uue aluse tellimisega Hispaaniast ei jõutud samuti kuhugi – veebruaris ütles Viking Line Astilleros de Sevilla tehasele tellimuse üles, kuna aluse valmimine oli tugevalt graafikust maas.

Seotud lood

Uudised
  • 07.09.10, 13:33
Viking Line kasvas suvel Tallinkist aeglasemalt
Viking Line´iga reisis suvel ligi kolm protsenti enam inimesi kui aasta varem ehk 2,1 mln reisijat.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele