• 06.04.10, 16:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Peterburis tegi kontinervedu rekordi

Võrreldes eelmise aasta algusega, paisus Peterburi Sadama konteinervedu selle aasta hakul kolmandiku võrra, impordis tehti rekord, teatab Transport Weekly.
Kui eelmise aasta I kvartalis käitles Peterburi Sadama Esimene Konteinerterminal 198 375 TEU-d, siis selle aasta samal perioodil juba 255 903 TEU-d ehk 29% rohkem.
Võrreldes eelmise aasta ja selle aasta märtse, on näha siingi mahtude paisumist. Seekord siis 35,2% ehk tasemelt 73 748 TEU-d tasemele 99 707 TEU-d.
Märtsis läks eksporti konteinereid 46 759 TEU-d ja importi 52 948 TEU-d.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Selle aasta märtsis saavutatud tulemus konteinerveo impordi alal on Peterburi Sadama ajaloos mahtudelt rekordiline.
Märtsis käideldi sadamas 73 alust, millest igaühe keskmine mahtuvus oli 1 366 TEU-d.
 
 
 
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele