• 18.03.10, 14:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hädamaandunud lennuki uppumine peatus

Täna hommikupoolikul Ülemiste järve jääle hädamaandunud väikelennuki olukord on viimase tunni aja jooksul olnud stabiilne ning jäässe vajumine on peatunud.
Päästemeeskonnad tegelevad lennuki lõpliku stabiliseerimisega – lennuki kerele ja tiibade alla on paigaldatud lisatoetus.
 Osaliselt laialivalgunud kütust korjatakse kokku absorbendiga, samuti on kütuse kogumiseks lennuki tiibade alla paigutatud kogumisvannid.
Häirekeskus sai teate kell 10.21, et Tallinnas on Ülemiste järve jääle maandunud väikelennuk AN-26. Kaubalennuki pardal viibis kuus meeskonnaliiget. Kiirabi kontrollis meeskonna tervisliku olukorra üle, vaid üks inimene viidi haiglasse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele