Võrreldes 2009. aasta jaanuariga, kasvas selle aasta jaanuaris Leningradi oblasti kaubavedu ilma raudteeta kukesammu võrra, edastab Transport Weekly.
Ehkki väike, oli kasv 0,5% ja küündis 2009. aastaks tasemele 10,2 miljonit tonni. Sellest 10,1 miljonit tonni läheb naftaveo arvele, mis kasvas 0,8%.
Vedu piki torujuhtmeid kasvas 2% tasemele 6,89 mld tonnkilomeetrit. Autovedude ja siseveevedude maht kasvas tasemele 10 mln tonnkilomeetrit.
Ettevõtted lähetasid mööda Oktoobriraudteed oma kaupu umbes 2,3 mln tonni ehk 3,6% enam, kui aasta eest.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele