Taani-Saksa parvlaevaoperaator Scandilines ootab peale eelmise aasta I poole rasket langust alanud aastaks kasvamist, teatab Logistics Finland.
2009. aasta esimesel poolel kaotas ühisfirma, võrreldes 2008. aasta sama perioodiga, kaubavedudes 28% ja reisijatevedudes 12%. Balti merel kaotati reisijate osas mahtu koguni kuni 40%.
Siiski oli firma 2009. aasta teine pool juba parem ja tegevjuht Michael Hassing ootab 2010. aastaks reisijate ja autode veo osas kerget kasvu. Kaubaveo kasvuga tuleb tema sõnul oodata veel alanud aasta lõpuni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.