• 21.01.10, 09:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kagu-Euroopa ootab kauplema

Eesti Väliskaubanduse Liit on moosinud Euroopa kaguosa nurgas välja nelja riigi sihtturud, vajadusel saab lisagi, ilmneb liidu pressiteatest.
Alates sellest aastast on liidu välisesindajate kaudu võimalik tutvuda mitmete Ida- ja Kagu-Euroopa riikidega.
Uued ja atraktiivsed sihtturud on: Rumeenia, Bulgaaria, Ungari, Türgi.
Eesti Väliskaubanduse Liit on Eesti ettevõtete kauaaegne partner ärikontaktide leidmisel ja eksporditegevuse alustamisel ning  kasvatamisel.. Võtame Teiega ühendust ja lepime kokku individuaalse kohtumise, et täpsustada Teie soovid ja eesmärgid ning tutvustada meiepoolseid  teenuseid. Kohtumine on tasuta," lubab Eesti Väliskaubanduse Liit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Aitame leida äripartnereid Teid huvitaval sihtturul, abistame turule sisenemise strateegiate väljatöötamisel, teostame turu-uuringuid, korraldame turunduskampaaniaid ja ärivisiite. Koostöös EAS-ga oleme läbi viinud mitmeid Ühisturundusprojekte, mille raames Eesti ettevõtjad on ühiselt käinud tutvumas välisturgudega ning leidnud potentsiaalseid äripartnereid.Kui Teid huvitab üks või mitu nimetatud turgudest, palume lahkelt pöörduda meie poole e-maili teel [email protected]

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele