• 12.01.10, 16:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SAS Euroopas täpseim, Finnair pea topelt viletsam

Eelmisel aastal oli Euroopas lennufirmadest parim lennuaegadest kinnipidaja SAS, teatab lennufirma.
Enda kinnitusel oli SAS-i lennuaegadest kinnipidamine 89,11%. Peale selle on SAS maailmas täpsuselt kolmas peale Japan Airlinesi ja ANAt (Mõlemad kuuluvad NIppon Airwaysile). Samuti on SAS üks kahest Euroopa vedajatest maailma esikümnes.
Samuti on SAS Groupi liikmed soomlaste Blue1 ja norralaste Widerøe maailmas ühed täpseimad. Esimesel on see näitaja 86,4%. Teise näitaja oli oli Euroopas näiteks detsembris 2009 83,99% ja SASil samal kuul 78,27%.
Näiteks British Airwaysil oli samal kuul see näitaja 67,31%, Norwegian Airlinesil 61,11%, EasyJetil 54,18% ja Finnairil 48,01%.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Reiside täpsuse andmed koostab Flightstat, mis võtab tulemuste koostamise aluseks 150 000 lendu päevas.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele