Sellel aastal loodab Deutsche Bahn (DB) kasvatada oma kaubakäivet 5%, teatab Railway Market.
Saksa riigi omanduses olev raudteefirma ootab juhi Karl-Friedrich Rauschi sõnul sellelt aastalt ligi 5%-st kasvu nii kasumi kui kaubamahu osas.
Siiski ta nendib, et 2008. aasta taset kasumi osas enne 2012. või 2013. aastat ei saavutata. Kuid 2010. aasta peaks tulema ikkagi parem, kui 2009. aasta. 2009. aastal kahanesid firma kaubamahud 25%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele