Rothschildide dünastia on valmis Läti majandusse investeerima, kirjutas Telegraf. Eeskätt huvitab Rothschilde Läti infrastruktuur.
Vaatamata aktiivsele tegevusele Ida-Euroopas ei ole Rothschildide perekond Balti riikidesse seni suuremat investeerinud. Globaalne finantskriis ja ettevõtete hinna järsk langus on magnaate pannud vaatama ka nende väikeste maade poole.
Leedus ajab Briti pank N.M. Rothschild&Sons uue aatomielektrijaama ehitamise asju. Lätis huvitab Rothschilde seevastu infrastruktuuri arendus. Investeerimisgrupi esindajad on avaldanud soovi kohtuda peaminister Valdis Dombrovskisega. Seda informatsiooni kinnitas allikas peaministri lähikonnast.
Konsultatsioone potentsiaalsete investoritega Lätis ei afišeerita. Peaministri ametlikus päevakorras sellist kohtumist pole, selgitas valitsusjuhi pressiesindaja.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Sellegipoolest teatakse poliitilistes ringkondades nimetada isegi Rothschildide võimaliku stardiinvesteeringu suurust, milleks on 10 miljonit eurot. Mitteametliku informatsiooni kohaselt soovivad magnaadid investeerida teedesse, sadamatesse ja lennuväljadesse koos võimalusega need seejärel välja rentida.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.