Hoolimata majanduskriisist on JSC Ventspils Nafta selle aasta üheksa kuu kasum 15,4 miljonit krooni, edastab Baltic Course.
Samal ajal on selle firma käive üheksa kuu kohta 1,17 miljardit krooni, kinnitas firma avalike suhete ja reklaami juht Gundega Varpa.
Firma kogutulu üheksa kuu kohta on 103,4 miljonit krooni.
Selle aasta üheksa kuu jooksul veeti sadamast laevadega transiidikorras läbi 8,5 miljonit tonni toornaftat ja erinevaid naftatooteid. Torujuhtet pidi 3,1 miljonit tonni toornaftat ja naftatooteid.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele