• 27.11.09, 16:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toyota kärbib töötajate palku

Jaapanlaste autotootja kavatseb karmil käel palku kärpida. Samal ajal tuleb firmal tegeleda läbi aegade suurimate autode tagasikutsumistega, edastab Taloussanomat.
8 700 Toyota juhil kärbitakse tuleval talvel lisatasusid 20%. Varem on firma kõrgem juhtkond loobunud preemiatest.
Palgaalandamine puudutab ka ametiühingutesse kuuluvaid töötajaid. Neil kärbitakse talve lisatasusid ligi 20%.
Miljonite autode tagasikutsumine tehnorikete tõttu põhjustab kardetavasti firma majandustulemuste tugevat langemist. Samas on firmal olemas ka rahareservid, et panna vastu kahjumile.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.24, 15:32
Liikluskindlustus töömasinatele: uus seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 kehtib Eestis muudetud liikluskindlustusseadus, mis laiendab kindlustuskohustust ka paljudele seni vabastatud töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema omadustest ja liikumisviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele