• 27.11.09, 11:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuehne + Nagel sai Finpro ametlikuks logistikapartneriks

Tegemist on Shanghai World Expo 2010-l logistikateenuse osutamisega Finpro (endise Soome Väliskaubandusühingu) territooriumil, teatab  Kuehne + Nagel.
Shangais on maailmanäitusi peetud juba 19. sajandi keskelt. Tegemist on tööstustoodangu rahvusvahelise näitusega.
1. maist kuni 31. oktoobrini toimuv näitus on arvatavasti maailma suurim, kattes 500 hektarit ja suudab vastu võtta 70 miljonit külastajat.
Soomaste pavciljon on 3 000 ruutmeetri suurune.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuehne+Nagel on 55 00 töötajaga üle 900 kohal ja 100 riigis maailmas laiuv firma. Kuehne + Nagel Finlandi heaks töötab 150 inimest.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele