• 26.11.09, 11:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti aastaauto 2010 Škoda Yeti

Kahekümnest Eesti autoajakirjanikust koosnev žürii valis tulevase aasta autoks Škoda Yeti, teatab Škoda esindus.
Tehnikamaailma eestvedamisel toimuv Eesti Aasta Auto konkurss toimus tänavu juba 10. korda. Seekordsel konkursil oli tihe rebimine just esikolmikus
Et 2007 aastauto tiitli pälvis Škoda Roomster, 2009 Škoda Superb, sai Yeti võiduga Škodast esimene autotootja, kes on Eesti Aasta Auto tiitlini jõudnud kolmel korral.
2009 sai Škoda Superb aastaauto tiitli kolmes Balti riigis korraga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Edetabel:
Škoda Yeti                             101
Opel Insignia                             93
VW Golf                                      87
Renault Mégane                       47
Mercedes-Benz E-klass         45
Toyota Avensis                         45
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele