• 19.11.09, 11:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Stena Sphere loodab kasumit 2,27 mld krooni

Selle aasta tulemuseks loodab rootslaste laevandusfirma Stena Sphere saada kasumi 2,27 miljardit krooni, edastab Logistics Finland.
See tulemus peaks saama tegelikkuseks hoolimata majanduskriisi tõttu suurest tulude kuivamusest. Firma tegevjuht Dan Andersson siiski leiab, et firma on majanduskriisis saanud hakkama väga hästi.
Stena Sphere´i kuuluv Stena Metal on kriisis kaotanud enim ja saab ilmselt selle aasta tulemuseks kahjumi 823,14 miljonit krooni seoses ümbertöödeldava toorme mahtude vähenemisega 30%.
Kui Stena reisijate vedu on võrreldes eelmise aastaga jäänud samale tasemele, siis kaubavedu on kukkunud 20%. Samas tuleb kaubaveos ilmselt kasumiks 3,52 miljardit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Stena Sessan saab ilmselt kasumiks selle aasta kohta 600 miljonit krooni. Samuti peaks jõudma kasumisse selle aasta osas Stena Oil. 
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele