• 03.11.09, 09:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA väed Afganistaani Läti rongidega

Lõunanaabrid lubavad USA-l saata väed Afganistaani oma rongidega. Kasu saadakse sellest vähemalt 30 000 eurot igalt veolt, edastab Logistics Finland.
Läti transpordiministeeriumi sõnulviisid selle aasta veebruaris 35 rongitäit ameeriklasi Riiast Afganistaani.
Ministeeriumi sõnul on juba teisedki riigid tundnud huvi Läti odavate ja ohutute rongide vastu. Sestap loodetaksegi ka aastal 2010 seliseid vedusid teha. Lisaks ollakse huvitatud kahesuunalise veo avamisest Läti ja Kesk-Aasia vahel.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele