Eile kiitis Euroopa Investeerimispank heaks 400 miljoni euro suuruse laenu andmise Saabile, et see saaks müüdud General Motorsilt Koenigseggile, edastab Kauppalehti.
Samas pole Rootsi valitsus asunud veel laenu tagama. Kuid laenu toimimiseks on Rootsi riigi poolne tagamine möödapääsmatu.
Rootsi valitsuse esindaja sõnul aga teeb valitsus tagamisasjus otsuse alles siis, kui Euroopa Komisjon on öelnud ka oma seisukoha.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.