Lätlaste lennufirma ärgitab soomlasi lendama, lubades hüvitada reisijale, kes koondatakse pileti ostmise ja lennupäeva vahel, piletikulud täielikult, edastab Kauppalehti.
Uus võimalus hakkas kehtima alates eilsest, 19. oktoobrist ostetud piletite suhtes, puudutades siiski lendude turistklassi.
airBalticu ärijuhi Tero Taskila sõnul on ju inimesed mures oma töökohtade säilimise pärast. Ehkki nad nii väga tahaksid lennata, takistab neid kindlusetus tuleviku suhtes. Sestap otsustas lennufirma tulla vastu rahva soovidele ja pakkuda uut tüüpi tasuta lennuvõimalist.
Et hüvitist saada, peab reisija esitama lennufirmale tõendi, et on ta on jäänud just nõutud tingimustele vastavalt töötuks. Nii saab lennufirma koos lennupiletiga saadud tõendi alusel kulud katta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.