"Tänasest hakkas Ryanair regulaarselt lendama Tallinnasse - ei, see oli vaid nali!" viskas Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Rein Loik mahlast nalja.
Nalja põhjus on ühes lugeja täna hommikul ülesvõetud fotos, millel näha, kuidas Ryanairi reisilennuk seisab Tallinna Lennujaamas. Tegelik põhjus on siiski selles, et Euroopast teel Riiasse olnud reisilennuk tuli Tallinna lennuväljale Riia udu eest pakku.
Tallinna lennuväli on nüüdsel juhul Riia lennuväljale varulennuväli, teatas Loik. Seega ei mingeid Ryanairi regulaarlende Tallinnasse, vaid üks erakorrline ja sunnitud külaskäik siia.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele